Lublin informacje - Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit...

Lublin informacje

Autor: Vip | Data publikacji: Środa, 09 października 2013r.
Kategoria: Rozmaitości
images03.olx.pl
Źródło: images03.olx.pl
"

Kurier Lokalny" jest niezależnym tygodnikiem informacyjnym. Na łamach Gazety Lublin opisujemy przeważnie życie codzienne mieszkańców miasta oraz powiatu.

Gazeta Lublin jest innowacyjnym dziennikiem internetowym, nie zapominamy pomimo tego o naszej długoletniej tradycji. Chcąc jednak zaznaczyć oraz także propagować identyczność społeczności lokalnej, spory nacisk kładziemy także na prezentację historii dodatkowo dorobku naszego regionu. Poradnik był pierwszą periodyczną gazetą informacyjną w regionie Lubelskim. Z poligraficznego punktu widzenia gazeta jest wydawnictwem nieobciętym. Tytuły z prasy lokalnej, ogólnopolskiej i światowej zebrane w jednym miejscu.

Dowiedz się szybko co dzieje się w Polsce i na świecie. Pierwszym redaktorem naczelnym został Pan posiadający wcześniej ewidentne doświadczenie dziennikarskie, bo dotąd opracowywał cotygodniowy newsletter informacyjny na rzecz wymagań innego miasta.

W pierwszym wydaniu najwięcej informacji dotyczyło: problemów lokalnych, wiadomości sportowych dodatkowo artykułów publicystycznych. Ówczesna żurnalistyka hołdowała raczej informacjom zagranicznym, jednakowoż nie traktowała po macoszemu informacji z własnego podwórka. Dane krajowe polegały przede wszystkim na podkreślaniu sukcesów wewnętrznych. "Lokalny Kurier" jest członkiem Stowarzyszenia Gazet Lokalnych w Lublinie, zrzeszającego kilkadziesiąt największych niezależnych pism lokalnych w Polsce.

Tagi: gazeta internetowa Lublin, wydanie internetowe Lublin, artykuły Lublin, sport Lublin, prasa Lublin, gazety Lublin, info,


Komentarze

Bobo 2013-10-10
Esk był sukcesem medialnym gazeta lublin musisz w lublinie, narracji tuzież scenariopisarstwa. I sportowych oraz scenariopisarstwa

Dodaj komentarzKomentarz: